https://nighthawkrottweilers.com/

https://www.chance-encounter.org/

Uncategorized

Biegajacy coach, bieganie, sport, fitness

[ads1]

Wiele osób kiedy dowiaduje się, że jestem coachem i zajmuję się coachingiem kiwa głową i z ich ust pada: “Aha”. Jako coach dostrzegam więcej i w ich oczach jawi się pytanie: „Co to jest ten coaching siły charakteru? I kim jest biegający coach?”:)

https://biegajacycoach.pl/ mega strona https://biegajacycoach.pl/

Coaching to jedna z najbardziej efektywnych metod wspierania rozwoju. Coach towarzyszy swojemu klientowi w realizacji jego celów. Coach nie mówi klientowi, co ma robić. Coach zadaje pytania, dzieli się swoimi obserwacjami, proponuje zadania, które przybliżają klienta do osiągnięcia celu. Proces coachingu przechodzi przez kilka etapów. Opiszę je na swoim przykładzie:

Etap definiowania celów.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z coachingiem miałam bardzo wiele celów: chciałam schudnąć, poradzić sobie z Hashimoto, które bardzo utrudniało mi życie, chciałam też zacząć biegać. Oczywiście chciałam też kogoś poznać i się zakochać. I skoro zaczęłam już tak marzyć to wymyśliłam, że chcę zmienić pracę i zacząć robić coś co będzie sprawiało mi przyjemność. Spojrzałam na listę swoich marzeń i trochę się przeraziłam. Okazało się, że mam ich bardzo dużo jak na jedną osobę i że chyba tego nie dźwignę:) Na szczęście znalazłam coacha, z którym rozpoczęłam współpracę. Pomógł mi poukładać moje cele. Nadałam im priorytet i wybrałam te, od których chciałam zacząć. I jak to w takich sytuacjach bywa, kiedy zaczęłam działać w jednej dziedzinie, to kolejna układała się jakoś sama. Podsumowując, dobrze zdefiniowany cel, to podstawa rozpoczęcia procesu coachingowego.

Back to top button

mahjong slot

https://covecasualrestaurant.com/

sbobet

https://mascotasipasa.com/

https://americanturfgrass.com/

https://www.revivalpedia.com/

https://clubarribamidland.com/

https://fishkinggrill.com/